Mercedes-Benz
Andy Mânzar
Director General
Tel: 0265 253 154
andy.manzar@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service, Vânzări autovehicule noi, Vânzări autovehicule rulate, Vânzări comerciale ușoare
Daiana Bartha
Star Assistant
Tel: 0265 253 154
daiana.bartha@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Călin Pop
Director Vânzări Autoturisme
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0748 197 636
calin.pop@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Ciprian Bichişan
Consultant Vânzări
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0755 133 204
ciprian.bichisan@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Vlad Corfar
Consultant Vânzări
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0755 099 429
vlad.corfar@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Zoltan Kapusan
Consultant Vânzări
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 239 707
zoltan.kapusan@aliat-auto.ro.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Marton Szabo
Consultant Vânzări
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0755 133 206
marton.szabo@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Vlad Apofăian
Consultant Vânzări Autovehicule Rulate
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0755 062 859
vlad.apofaian@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule rulate
Francisc Bokor
Consultant Vânzări
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 239 710
francisc.bokor@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Bogdan Pantea
Director Vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 239 709
bogdan.pantea@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări comerciale ușoare
Albert Peter
Consultant Vânzări
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 239 708
peter.albert@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule rulate
Adrian Chirilă
Consultant Vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0752 011 961
adrian.chirila@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări comerciale ușoare
Mircea Muntean
Consultant Vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0733 501 578
mircea.muntean@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări comerciale ușoare
Cristian Pol
Consultant Vânzări Comerciale Ușoare
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 239 706
cristian.pol@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări comerciale ușoare
Marcel Chirilă
Director Piese de Schimb & Accesorii
Tel: 0265 253 154
marcel.chirila@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service
Marius Corfar
Director Service
Tel: 0265 253 154
marius.corfar@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service
Istvan Kocsis
Șef Atelier Autoturisme - Responsabil Școlarizare
Tel: 0265 253 154
istvan.kocsis@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service
Ionuţ Vuţă
Consultant Service
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 197 635
ionut.vuta@mbo.ro
Contact Person for: Service, Service Autovehicule
Cristian Deac
Consultant Service
Tel: 0265 253 154
cristian.deac@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service, Service Camioane
Emil Iernean
Consultant Service
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0736 341 682
emil.iernean@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service, Service Autovehicule
Călin Vulea
Șef Atelier
Tel: 0265 253 154
calin.vulea@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service, Service Camioane
Andras Hunyadi
Consultant Service
Tel: 0265 253 154
andras.hunyadi@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service, Service Camioane
Ionel Tolan
Coordonator Logistică
Tel: 0265 253 154
ionel.tolan@aliat-auto.ro
Contact Person for: Vânzări autovehicule noi
Andreea Bența

Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0722 217 558
andreea.benta@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service, Service Autovehicule
Ramona Dordea
Responsabil Managementul Calității
Tel: 0265 253 154
ramona.dordea@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service
Carla Moldovan
Responsabil Garanții
Tel: 0265 253 154
carla.moldovan@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service
Adrian Sandor
Responsabil Service 24H
Tel: 0265 253 154
Mobile:: 0741 239 712
adrian.sandor@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service
Dorina Vulea
Responsabil Relaţii cu Clienţii
Tel: 0265 253 154
dorina.vulea@aliat-auto.ro
Contact Person for: Service